30.1.2018
Zjutraj je kazalo, da bo slabo, nato pa se je zjasnilo. Do Javornikov sem zril z verigami. Sneg spodaj po gozdu prehojen po dolgem in počez in precej ledeno. Proti vrhu pa spomladanska odjuga. Srečal sem vsega skupaj štiri luknjače. Lep dan in dobra smučarija, ter precej samotno za Pokljuko. Z avtom sem se od Javornikov odpeljal naprej, proti spomeniku iz firbca če je spluženo in sem potem nadaljeval, ter na moje presenečenje prišel na cesto skoraj pri Rudnem Polju 🙂
Shortcode: