julij-avgust 2017
Na Dugem Otoku je bil v 70 in 80ih Iskrški kamp, ki sem ga žal zamudil. Že takrat sem sem si želel obiskati ta prelepi otok. Letos se je želja izpolnila. Iskrškega kampa v Telaščici ni več, tam je sedaj park z zasoljenimi cenami, je pa zato nov kamp na severu. Privoščil sem si dolgo plovbo od severa otoka v Telaščico in v Kornate.
Izkušnja plovbe s strganim dnom v čolnu je nepozabna, vendar je ne priporočam nikomur !